Tel.: 8 603 57726, 8 603 57912
E. p.: neplanuotasnestumas@gmail.com
www.aukok.lt
PAREMKITE MUS
2% parama

Vyrų laiškai


Nutariau parašyti, nes tikrai gaila merginų, kurios paaukoja savo vaiką dėl kokio nors eilinio nesubrendėlio, o po to vis tiek lieka vienos.

Daugiau
 

„Aš irgi gimiau po to, kai mano mamą, tuomet vos 17 metų paauglę, išžagino tamsoje ją užpuolęs ir smūgiais palaužęs nusikaltėlis, tykojęs vėlyvų praeivių, – sakė Arvydas. – Mama atsigavo būdama visai nuoga, praskelta galva, turėjo gydytis.

Daugiau
 

Sunku man rašyti, nes esu paskutinis kvailys. Pasakiau savo merginai, kad būtinai turi darytis abortą, nes aš dabar per mažai uždirbu, kad vaiką galėčiau išlaikyti. Verkiančią nuvežiau į kliniką, o kol ji ten buvo, norėjau ją nors kiek pralinksminti. Užsakiau restorane staliuką ir su gėlių puokšte atvažiavau pasiimti. Galvojau taip parodysiu dėmesį, jai patiks.

Daugiau
 

Mano istorija gana tipiška, bet tik pažiūrėjus iš šalies. Su drauge susituokėm anksti, būdami antrame kurse. Apie vaikus negalvojom, pirmiausiai norėjom pabaigti mokslus. Nuomojom vieno kambario butą. Nuomą finansavo mano tėvai su sąlyga, kad abu be trukdymų galėtume mokytis, baigti ir greičiau tapti savarankiškais.

Daugiau
 
MŪSŲ RĖMĖJAI IR PARTNERIAI